Star sound SSW-12-7300 12’’ DVC subwoofer
R800,00
Starsound – High performance 12inch subwoofer
3 in stock
Starsound SSW-12-7300 DVC
Specifications:
Reinforced ribbed surround improving linear excursion
Nickel plated high strength push terminals
2inch high temp 4layer Cu voice coil, aluminum bobbin